2017 poprvé

Sobota
Letos jsem nezačala slavnostně s prvním dnem sezony. Ty proběhly minulý týden, zatímco já trčela na festivalu. Proto až s týdenním zpožděním, ale o to velkolepěji. Dneska totiž hrad dobývají tři císařské armády. Takže byť je hnusně a normálně by sem nepáchl živáček, tak dneska je to s návštěvností lepší.
Během dne se ale počasí vylepšuje. Stejně jako atmosféra v ruském táboře, neb prvnístřet vyhráli a ubránili.
Na mě čeká prohlídka. Se dvěma lidma. Nic moc, na druhou stranu, v expozici je půlka věcí jinak, takže radši se ztrapnit přede dvěma osobama, než-li před celým davem.
Neztrapnila jsem se. Jenom ty nové tapety v přijímacím salonku mi přijdou pěkně hnusné. Spolu se závěsem a tmavým fládrováním na dveřích ztratila místnost tak třetinu přirozeného světla a je z ní kobka. Počkáme co s tím udělá nábytek. 
 
Odpoledne fičím na chalupu, kde mi začíná druhá pracovní směna. Už mě nebaví poslouchat, jak tohle uklidíme, tamto přestavíme a bude to super, když se furt nic neděje. Takže jsem drapla pevný pytle, krabice na kovošrot a jdeme na to. Podařilo se nám vypiglovat prostor u králíkáren,kde by někdy v budoucnu měl být gril. Po odvezení osmi koleček se slámou na kompost. Vyházení metráku kovošrotu a šesti pytlů s odpadem, mám ze sebe lepší pocit. Kouteček je jako klícka… Jen kdyby tam nebyly naskládané ty pytle s odpadem.
Neděle
Furt si zvykám, že v neděli musím dělat. Naštěstí pro mě, jdu ráno na bránu, po hradě se povalují a potulují různě zdecimované zbytky včerejších vojsk, které na hradě přespávaly. A když si jdu pro kasičku volá na mě polní kuchař, že mají snídani. V kuchyni. A tak jsem dostala báječný buchty, nacpala si pupek a ještě stihla přijít včas na západní bránu. 
 
A už sem lezou lidi. Ba i cyklálisti vytáhli ty své ďábelské mašiny z děr a drandí o sto šest. Cesta do práce byla báječná, pořád se jim vyhýbat. Trvá mi asi jenom půl hodiny než si zafixuju do paměti, že vstupné do areálu je s konečnou platností stejné pro všechny a to 30,-.
 
Ze začátku jsem totiž předváděla tento roztomilý výstup:
„Dobrý den, tři dospělí a dvě dětské.“
„DObrý den, ano tak to bude dospělí po třiceti a děti… (facepalm) taky po třiceti, ono se to změnilo a je to teď stejný. Takže prosím 150,-.“
 
Prostě blbeček, no.
Odpoledne si odkroutím prohlídku a fičím dom. Dneska vyklízíme půdu.

266 komentářů u „2017 poprvé

 1. Привет.
  Порекомендуйте нормальную онлайн-типографию для печати журналов
  Могу посоветовать хорошую типографию, качество, цена и скорость у них хорошее,
  но они размещаются в Красноярске, а мне нужно в Казани.
  Вот например печать плакатов https://4uprint.ru/plakaty

 2. Auction.ru быть владельцем этот уютный проектирование что-что тоже шиздец сверх опускания требование начиная с. ant. до целью результативной энергия, эквивалентно яко индивидуальным торговцам, этим иконой что-что также сеть интернет-торговым центрам хором кот машинной загрузкой товаров в течение веб-сайт. У нас работает обслуживание «Auction шерстепоставка, плата в веб-сайте а также поручительное энергообеспечивание возврата денежных оружий», сплошная отдел поддержки пользователей, что-что сверх этого что собак нерезанных практичных опций не без; целью торговель а тоже покупок.
  Подробне о аукционы б/у спецтехники – https://prom.auction.ru/

 3. Мужчине из Кентукки присудили 450 000 долларов за то, что компания, в которой он работал устроила для него неожиданную вечеринку в честь его дня рождения, несмотря на его предупреждения о том, что она вызовет стресс и тревогу.
  Истец говорит, что нежелательная вечеринка в честь дня рождения в 2019 году в корпорации Gravity Diagnostics стала причиной возникновения серии приступов панической атаки у него.
  Благодаря иску, поданному в Кентуки, г-н Берлинг, страдающий тревожными расстройствами, попросил своего руководителя не праздновать его день рождения на работе, как это обычно делается для сотрудников, так как это приведет к расстройствам психики и пробудить негативные воспоминания из детства.
  Но несмотря на это, компания, проводящая тесты Covid-19, устроила ему вечеринку-сюрприз в августе 2019 года, что спровоцировало приступ паники. Он быстро покинул вечеринку и закончил свой обед в машине.
  В августе Gravity Diagnostics уволила его, сославшись на опасения по поводу безопасности на рабочем месте. В его иске утверждалось, что компания дискриминировала его из-за его болезни и просто отомстила за то, что он попросил удовлетворить его просьбу.
  После 2-х дневного заседания в марте присяжные присудили ему 450k $, включая $300 000 за эмоциональное расстройство и $150 000 в виде потерянной заработной платы.
  Статистики альянса по психическим заболеваниям показывают, что более 40 миллионов американцев – почти 20% населения – мучаются от таких расстройств.
  Данные с ресурса rctorg.top

 4. Необычные бра и лифчики это первая срока в странице дня. Универсальные живут на этой странице https://incanto.com.ua/byustgaltery-speysery
  Бюстгальтеры бывают разнообразные: с мелкой и крупной чашкой, но любой из них обязательно доставит море удовольствия. Вникните в вопрос размера и осуществляйте покупки в серьезном по виду бутике нижнего белья. В размерах подсобит внимательный сотрудник и размерная методичка избранного модного бренда. Комфорт эксплуатации напрямую зависит от характеристик тканей и техники пошива – постарайтесь заметить это. Удачный бюстгальтер не станет сдавливать, тереть или оставлять после себя рисунок. Его роль – украшать грудь и поднимать настроение женщине. Бывают также особенные бюстгальтеры – для кормления малышей, гладкие без швов, спейсеры и лифчики без косточек.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek